Kontorijäätmete kogumine


Sa kolid oma kontorit. Meie kolime su rämpsu

Me aitame sul välja kolida kiiremini, vabanedes oma vanast kontorijäätmetest sh vanamööbel, kontoritehnika, elektroonikajäätmed ja palju muud. Meie täisteenust kasutades ei pea sa muretsema millegi pärast - kiire mitte-siduv pakkumine, kogu teenust hõlmav hind, paindlik teostamisaeg, 3 tunnise täpsusega kohaletulek ja 30 minuti ettehelistamine ennem kohalejõudmist

Jäta oma eemaldamist vajavad esemed sinna, kus nad on ja helista 6723 000 või küsi pakkumist meie kodulehelt või saada fotod nutitelefoni kaudu.

Rohkem kui 90 % kõikidest tellimustest saab täidetud 24 tunni jooksul, nii saad sa liikuda kiiremini ja probleemidevabalt

CheckKontorijäätmete kogumine

Kontorijäätmeteks on jäätmed, mis tekivad kolimise käigus, kui tekib palju selliseid mööbli esemeid või kontoritehnikat, mida ei soovita uude kohta kaasa võtta või siis suuremahulise koristuse tulemusena tulevad välja vanad dokumendikaustad, mille edasine säilitamine ei ole enam mõtekas.

Meie kontorijäätmete kogumiseteenus hõlmab endas mittevajaliku kokkukorjamist, eemaldamist hoonest ja hävitamist keskkonda säästval viisil. Lisaks me puhastame enda järelt ennem kui lahkume. Kõik kontorijäätmed saadetakse esmalt sorteerimisele ja võimalusel taaskasutatakse läbi meie ulatusliku heategevusliku võrgustiku - st kasutuskõlblikud mööbliesemed ja seadmed anatakse heategevuse korras abivajajatele. Mittekasutuskõlblikud seadmed realiseeritakse läbi meie edasimüüjate varuosadena või saadetakse uuesti materjaliringlusesse.

Kontoritehnika

Pildid / e-waste_XSmall

Meie jaoks ei ole vahet, kas kontoritehnikat kogutakse spetsiaalselt eraldi või üldise kogumise käigus. Meie teenus hõlmab erineva kontoritehnika kokkukorjamist, pealelaadimist ja võimalusel taaskasutamist. Kasutuskõlbmatu kontoritehnika anname hävitamiseks üle autoriseeritud elektroonikajäätmete käitlejatele

Kontoritehnika mida kogume - spetsiaalne eraldi kogumine või üldise kogumise käigus:

  • Arvutid ja monitorid
  • Faksid, printerid, koopiamasinad
  • Teised IT seadmed


Kontorimööbel

Kõik kontorimööbel kogutakse, sorteeritakse ja võimalusel taaskasutatakse. Kui kontorimööbel ei sobi taaskasutuseks, siis see demonteeritakse ja antakse materjaliringlusse (taaskasutuseks mittesobiv kontorimööbel sobib kuni 75 % ulatuses suunata materjaliringlusesse).

Kuidas Prügibussi teenus töötab?

1. Küsige pakkumist
Täitke ära päringuvorm või helistage meile tasuta telefonil 6723 000, et leppida kokku kohtumine objektiga tutvumiseks. Me pakume kiiret mitte-siduvat pakkumist sama tööpäeva jooksul

2. Mitte-siduv pakkumine

Enne töödega alustamist teeme alati täpse hinnapakkumise. Väiksemate koguste korral saame teha hinnapakkumise meile saadetud fotode põhjal või täpselt loetletud esemete järgi. Suuremate koguste korral tutvume pakkumise tegemiseks eelnevalt objektiga. Hinna sobivusel alustame koheselt töödega, mittesobivusel oli pakkumise koostamine Sulle tasuta!
Loe fotode põhjal tehtud pakkumisest

3. Prügi kogumine
Meie sõbralik laadijate meeskond helistab sulle 30 min ennem kohale jõudmist. Me kogume kokku ja laeme peale kõik esemed, millest sa soovid vabaneda - nii siseruumidest kui välitingimustest - jättes enda järel laitmatu puhtuse.


Helista telefonil: 6723 000

Ennem töödega alustamist teeme alati mitte-siduva pakkumise ja see on sulle tasuta

Küsi pakkumist!