Kliendikonto

Kas sul on juba kliendikonto? Registreeri kohe, et saada kogu kasu kliendikontost Loo kliendikonto


Miks registreerida endale PRÜGIVEDU.ee kliendikonto

Check
Juurdepääs iseteeninduskeskkonna rakendustele
Check
Enda andmete salvestamine
Check
Tellimuste ajalugu
Check
Krediidilimiidi ja maksetähtaja taotlemine

 

  • Juurdepääs iseteeninduskeskkonna rakendustele - kliendikontot omades saad sa juurdepääsu uuenduslikele ja personaliseeritud iseteeninduskeskkonna rakendustele

  • Enda andmete salvestamine - salvestades kogu vajaliku informatsiooni tellimuse esitaja kohta (nimi/ettevõte, aadress, telefon, e-post, kontaktisikud), ei tarvitse sa hiljem uuesti tellides neid enam sisestada (samas saad seda lihtsasti muuta)

  • Kordustellimuste lihtne esitamine - registreeri endale kliendikonto kui äraantavate jäätmete kogus on suur ja vajalik on konteinerit tühjendada mitu korda (meie tellimiskalkulaator on mõeldud ühekordseks teenuse tellimiseks). Registreerides endale kliendikonto, saad kordustellimusi esitada lihtsalt - kõik tellimuse andmed (objekti aadress, konteineri suurus jne) salvestatakse automaatselt ja sul ei tarvitse neid teistkordselt sisestada (samas saad neid lihtsasti muuta)

  • Tellimuste ajalugu - sul on alati võimalus pääseda ligi kogu oma ostuajaloole ja näha erinevaid tellimusi ka erinevate objektide lõikes. Tellimuste sektsioonis on kliendil võimalus saada ülevaadet ja taasesitada kõiki arveid.

  • Krediidilimiidi ja maksetähtaja taotlemine - võimalus tasuda tellimuste eest krediidilimiidi ulatuses maksetähtaja jooksul annab vabaduse teha jäätmekäitluskulusid just sobival ajahetkel. Sõlmida kliendileping ning taotleda krediidilimiiti ja maksetähtaega - saavad ainult kliendikonto omanikud

Loo kliendikonto