Ettevõttest

PRÜGIVEDU.EE on ainus omasarnane prügiveoteenuste pakkuja, mis pakub ainulaadset prügiveoteenuste tellimiskeskkonda, mis on keskendunud eramajapidamiste, väikeehitajate ja kinnisvara hooldusettevõtete teenindamisele. Oma tööstusettevõtetest klientidele pakub PRÜGIVEDU.EE laiendatud ja spetsiaalselt kliendile kohandatud tellimiskeskkonda, milles on võimalik kliendile määrata just neid jäätmeliike, mida klient konkreetselt ära anda soovib.

PRÜGIVDU.EE hindab oma klientide aega ning eelkõige on aega hindavad kliendid need, kelle vajadused sobivad meie poolt pakutavate väärtustega.

Meie väärtused

Mis väärtustest me räägime?
Lisaks pakutavast laiemast valikust erinevatest võimalustest jäätmetest vabanemiseks, on peamiseks argumendiks  see, et MEIEGA ON LIHTNE ASJU AJADA.

Kuidas me seda teame?
Aga sellepärast, et oleme ka ise - kliendina, oma firmaga äritehinguid teostanud. Oma tegutsemisaja jooksul oleme kõik „omal nahal“ järele proovinud ning panustanud rohkelt aega kõrvaldamaks kõikvõimalikke häirivusi, mis võiksid segada meiega äri ajamast. Suur osa nendest on olnud seotud väga lihtsate asjadega, nagu:

  • Kuidas ma saan teada, milliseid teenuseid pakutakse? 
  • Kuidas ma saan teada, et pakutakse just seda, mida vajan? 
  • Kuidas ma saan läbi rääkida tähtaegade ja tingimuste üle? 
  • Kuidas ma saan teada minu puhul kehtiva hinna? 
  • Kuidas ma saan tellimuse esitada? 
  • Mis järgneb sellele, kui olen tellimuse esitanud?

Kõikidele nendele ja teistele küsimustele mõeldes olemegi loonud täiesti ainulaadse tellimiskeskkonna Eestis, milles oleme täiustanud oma teenusekirjeldust, tellimist, tasumist ja tellimuse täitmist selliselt, et meie teenuseid oleks lihtne tellida ja kätte saada. Olles ise oma firma klientideks, oleme teenusekirjelduse koostanud selliselt, et meie klientidel oleks ligipääs kogu vajalikule teabele nii enne, kui ka pärast ostu sooritamist, võimaldades neil enne oma valikute tegemist ise asja uurida ja langetada sel moel põhjendatud otsuseid.

Meie missioon

Meie missiooniks on põhjalikult ümber kujundada prügiveoteenuste turgu, pakkudes klientidele parimat juurdepääsu kogu vajalikule informatsioonile ja kasutusmugavusele. Meie eesmärgiks on pakkuda klientide ootustele vastavat väärtust ja rohkemgi veel, jõudes seeläbi nr. 1 sihtkohaks konteinervedude tellimisel.

 

PRÜGIVEDU.EE meeskond