Abiks kliendikontole sisselogimsel

Kas sul on juba kliendikonto? Registreeri kohe ja sisene iseteeninduskeskkondaLoo mulle kliendikonto

Kliendikontole saate sisse logida kasutajatunnuse ja parooli või ID-kaardi abil. Ennem sisselogimist veenduge, et vajalikud paroolid on käepärast. Kõige levinum põhjus, miks kliendikontole sisselogimine ei õnnestu, on kasutajatunnuse või püsiparooli vale sisestamineKui sisselogimine ei õnnestunud

  • Kasutajatunnusega - Veenduge, kas sisestasite oma kasutajatunnuse (e-maili aadressi) ja parooli õigesti ning et klaviatuuril pole sisse lülitatud klahvid „Caps Lock” või „Num Lock”. Samuti kontrollige, kas klaviatuuri keelevalik on tavapärane.
  • ID-kaardiga - Veenduge, et ID-kaart on korralikult kaardilugejas ja ID-kaardi programm töökorras. Sulgege brauser ja avage see uuesti.

Laadin alla uusima ID-kaardi tarkvara

KKK ID-kaardi kasutamisel

1. Mul ei ole ID-kaarti
2. ID-kaardi koodid on kadunud
3. Loe kuidas seadistada arvutit

1. Mul ei ole ID-kaarti
ID-kaardi saate Kodakondsus- ja Migratsiooniametist (KMA). Kui Teil on olemas juba pass, saate taotluse saata posti teel. Esimest korda isikut tõendavat dokumenti (pass või ID-kaart) taotledes peate aga minema lähimasse KMA teenindusbüroosse. Lisainfo ID-kaardi kodulehelt »

2. ID-kaardi koodid on kadunud
ID-kaardiga koos saate ümbriku PIN-koodidega. PIN1-koodiga saate oma isikut elektrooniliselt tuvastada, PIN2-koodiga anda digiallkirja. PUK-koodi abil saate avada lukustunud PIN-koode. Kui PIN-koodid on kadunud või olete need unustanud, saate uue koodiümbriku kas Kodakondsus- ja Migratsiooniameti teenindusbüroost või pangakontorist. KMA-st saate uued PIN-koodid tasuta, pangakontoris tuleb maksta teenustasu 1,92 eurot.

3. Loe kuidas seadistada arvutit
Ühendage ID-kaardi lugeja arvutiga USB-pistiku kaudu. Avage ID-kaardi käivitusprogramm ning järgige juhiseid »

Mac OSX ja Linuxi kasutajatele mõeldud tarkvara »

Kui Teil tekib ID-kaardi kasutamise tarkvara installeerimisega probleeme, andke neist teada e-posti aadressil abi@id.ee